Dětský tábor

Hryzely, z.s.

Základní informace

Zapsaný spolek "Dětský Tábor Hryzely"

Zapsaný spolek Dětský Tábor Hryzely z.s., (IČ: 22851755) byl zaregistrován Ministerstvem vnitra ČR dne 21.10.2010 za účelem pořádání dětských táborů.

Základní informace o táborech:

Areál tábora Úsvit Vanov:

Areál se nachází nedaleko historického města Telč, uprostřed přírody u malé obce Vanov. V areálu tábora se kromě zázemí chatek různých velikostí nachází budova kuchyně, jídelny, několik kluboven, sociálního zařízení, marodka, sportoviště (fotbalové hřiště, hřiště na volejbal, basketbal, stolní tenis), součástí areálu je i rybník s písčitou pláží, který je možný využít ke koupání (kvalita vody prověřována rozbory). Celý areál je velmi pěkně udržovaný a všechny interiéry zrekonstruovány.

 

Areál tábora Máj Plasy:

Areál naleznete v blízkosti městečka Plasy u Plzně, obklopen krásnou přírodou. V areálu tábora se vedle velké hlavní budovy nachází chatky různých velikostí, sociální zařízení vždy v bezprostřední blízkosti ubytovacích prostor, sportoviště (multifunkční hriště s umělým povrchem, několik hřišť na volejbal, stolní tenis, fotbálek), několik ohnišť, kluboven, venkovních posezení s pergolami. Jen pár kroků od tábora je možné koupání v přírodním biotopu u městečka Plasy. 

 

Ubytování:

Děti jsou ubytovány v chatkách různých velikostí dle věku.

Program tábora:

Celotáborová hra, oddílové činnosti vedené zkušenými vedoucími, soutěže a hry, diskotéky, koupání, táboráky, výlety, letní sporty.

Cena zahrnuje:

Ubytování, strava 5-6x denně, pitný režim, odborný pedagogický a zdravotnický dozor, odměny a diplomy, táborové tričko.

Doprava:

Doprava do tábora je individuální, dle poptávky možnost autobusové dopravy za příplatek

Při předání dítěte potřebujete odevzdat:

Kopie kartičky zdravotní pojišťovny, bezinfekčnost, potvrzení zdravotní způsobilosti dítěte od lékaře, seznam léků